Lojzov blog

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Často sa mi stáva, že po príchode do práce si poviem: "Už chcem byť doma!" Takisto je mojou obvyklou odpoveďou na otázky typu, aké sú moje plány na víkend: "Leňošenie na gauči a nanajvýš spoločenskou bodkou bude nedeľný obed pri jedálenskom stole s mojou rodinou." Áno, domov vytvárajú predovšetkým ľudia, moji najbližší.

Zariaďovanie izieb ma v podstate nikdy nebavilo, vždy som takmer všetko nechával na manželku. No po tom, čo sme sa presťahovali do nášho vysnívaného domu, sa nám zrazu naskytol väčší priestor v kúpeľni, ktorý bolo potrebné zaplniť. Manželka mala isté predstavy, ktoré som buď odobril, alebo som pridal aj ja svoj názor. Na väčšine sme sa zhodli, a...

Vždy som sa označoval za závislého od kávy. Bola, ale aj je to moja vášeň už niekoľko rokov. Nikdy som si nevedel predstaviť čo len jeden deň bez kávy. Žiaľ, to, čo som donedávna pil, som nazýval kávou, no netušil som ešte, že káva chutí úplne inak a hlavne jej vlastnosti sú úplne iné, ako poznám.

Požičať si dnes nie je vôbec ťažké. Doslova odvšadiaľ na nás vyskakujú reklamy, ako jednoducho si môžeme za pár minút požičať peniaze. Človek, ktorý súrne potrebuje finančnú injekciu, siaha aj po nevýhodných možnostiach, ktoré ho v konečnom dôsledku oberú o ešte viac peňazí. Pozor na ľahko získané pôžičky. Viete, na čo si dávať pozor?

Povinné zmluvné poistenie nie je len povinnosť. Povinné zmluvné poistenie je hlavne pomoc. Čoho sa vlastne povinné zmluvné poistenie týka? Kedy sa na neho môže človek spoľahnúť? Ako ho získať? Mám pre vás mnoho zaujímavých informácií. Prosím, ponúknite sa.

Možno sa niečo podobné stalo už aj vám. Celý týždeň sa tešíte na svoju priateľku, v myšlienkach si predstavujete vaše spoločne strávené chvíle a veci, ktoré by ste radi vyskúšali a vychutnali si. No zároveň vás trápi otázka, či všetko dopadne dobre a podľa očakávaní. Vaše obavy môžu mať svoje opodstatnenie.

Množstvu chorobám by sme sa mohli vyhnúť. Nemuseli by sme sa trápiť a náš každodenný život by nemusel trpieť tým, že nás niečo trápi. Naše zdravie by malo byť u nás na prvom mieste, a preto pravidelné prehliadky by nemali byť pre vás povinnosťou. Jednou z nich, po určitom veku muža, by mala byt aj každoročná prehliadka u urológa.

Mnoho ľudí si pod slovom havária predstaví dve rozbité autá na vozovke. V skutočnosti havária automobilu má viac podôb. Tiež som nevedel, čo všetko si pod tým slovom predstaviť. Až po vlastnej skúsenosti som pri získavaní informácií toho veľa zistil.